Mgr Katarzyna Balcerak - fizjoterapeuta dzieci i niemowląt

Mgr Katarzyna Balcerak to fizjoterapeutka dziecięca, wykonująca swój zawód z zamiłowania. Dyplomowana terapeutka metod NDT-Bobath oraz absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na Wydziale Fizjoterapii. Swe doświadczenie zdobywała już podczas nauki, odbywając wiele praktyk we wrocławskich placówkach, jednak najbardziej docenia wolontariat we Wrocławskim Ośrodku Porażeń Mózgowych.

Obecnie to mama dwójki dzieci i założycielka RehaBobath, której specjalność to rehabilitacja dzieci i niemowląt. W swej ofercie proponuje zarówno terapie NDT-Bobath, jak i terapie manuale, gimnastykę korekcyjną lub konsultacje w zakresie pielęgnacji niemowląt. Diagnozuje wady rozwojowe, zaburzenia ruchowe oraz wady postawy.

Praca z dziećmi jest dla niej nie tylko powołaniem, ale przede wszystkim pasją, którą stale rozwija i pielęgnuje. Konsekwentnie poszerza swoją wiedzę i umiejętności, biorąc udział w licznych konferencjach pediatrycznych, szkoleniach i kursach, by móc jak najbliżej przyjrzeć się sferze rozwojowej maluchów.

Mgr Katarzyna Balcerak sama będąc mamą wie, jak ważny dla każdego rodzica jest prawidłowy rozwój fizyczny dziecka, dlatego jej terapie opierają się głównie na ciepłej, przyjaznej i bezpiecznej atmosferze, której towarzyszy bogaty bagaż doświadczeń i szeroka wiedza.

Mgr Katarzyna Balcerak od niedawna jest również instruktorem Masażu Shantala, a także uczestniczy w warsztatach, poświęconych kobietom w ciąży i w trakcie połogu. Współpracuje z Centrum Diagnostyczno-Rehabilitacyjnym „Promyk Słońca”, a prócz prowadzenia własnej praktyki zawodowej, oferuje również domowe wizyty na terenie Wrocławia i okolic.

Mgr Katarzyna Balcerak według swoich pacjentów to „ Świetna terapeutka, a zarazem bardzo miła osoba. Ma rewelacyjne podejście do dzieci