Jestem fizjoterapeutą, który wykonuje swój zawód z pasją i zaangażowaniem.

Ukończyłem Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, gdzie otrzymałem tytuł magistra fizjoterapii.

Studia ukończyłem z wyróżnieniem Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii.

Zajmuję się głównie terapią: ortopedyczną, sportową, kręgosłupa, stawów obwodowych, bólu, wad postawy, ograniczeniem ruchomości, chronicznym bólem głowy, blizn, pourazową, masażem.

Uważam, że fizjoterapia jest dziedziną, w której nieustannie należy się doskonalić i zdobywać nową wiedzę, dlatego w swojej pracy wykorzystuję tradycyjne techniki fizjoterapii, jak i nowatorskie metody poznane na specjalistycznych kursach. Pracując z pacjentami najczęściej wykorzystuję techniki z zakresu terapii manualnej, igłoterapii, kinesiotapingu, masażu, terapii powięzi.

Ostatnio stałem się wielkim fanem terapii narzędziowej, która pozwala osiągnąć niesamowite efekty w pracy fizjoterapeuty, szczególnie z osobami aktywnie uprawiającymi sport.

W gabinecie zwracam szczególną uwagę na komfort pacjenta i przyjazną atmosferę. Staram się także tłumaczyć pacjentom co dzieje się z ich ciałem, oraz jaki będzie przebieg i wpływ terapii na zdrowie i samopoczucie. Pozwala to na dokładniejsze zrozumienie problemu z jakim zmaga się pacjent, a także pozwala na pełne zaangażowanie w proces terapeutyczny.

 

Wykształcenie i ukończone kursy:
Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu – magister fizjoterapii;
Terapia manualna wg Mulligana;
Suche igłowanie;
Terapia narzędziowa;
Warsztat z zakresu terapii wisceralnej;
Kinesiotaping;
Spiralna stabilizacja;
Terapia FDM;
Manipulacje HVLA;