Lekarz neurolog - wizyty prywatne tel. 530 015 693

Doktor Aleksandra Głębicka-Kręcigłowa to specjalista w dziedzinie neurologii o wyjątkowym doświadczeniu i ogromnej wiedzy. Absolwentka jednego z najbardziej renomowanych Uniwersytetów w Polsce – mianowicie Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, gdzie Wydział Lekarski ukończyła z wyróżnieniem, a zaraz po nim odbyła staż podyplomowy w 4. Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką we Wrocławiu.

Sumiennym i wnikliwym lekarzem, dla którego ochrona zdrowia i poprawa jakości życia pacjentów stały się priorytetem, została, dzięki doświadczeniu zawodowemu, nabywanemu na Oddziale Neurologii z Pododdziałem Udarowym Dolnośląskiego Szpitala Specjalistycznego Centrum Medycyny Ratunkowej im. T. Marciniaka we Wrocławiu, gdzie pracuje od 2013 roku.

Aleksandra Głębicka-Kręcigłowa

Doświadczenie poszerzała także w Centrum Medycznym Lux Med we Wrocławiu oraz w Premium Clinic, będąc lekarzem poradni neurologicznej. Jest także członkiem Polskiego Towarzystwa Neurologicznego i stale rozwija się w swojej dziedzinie.

Doktor Aleksandra Głębicka-Kręcigłowa na co dzień jest bowiem także czynnie zaangażowana w Program Lekowy Stwardnienia Rozsianego oraz leczenie dystonii i spastyczności kończyny dolnej toksyną botulinową. Dzięki członkostwu, leczy pacjentów z bólami głowy w zakresie nowoczesnych metod. Prowadzi również leczenie migreny przewlekłej, używając toksyny botulinowej oraz zmaga się z nadmierną potliwością u swoich pacjentów.

Inne choroby leczone przez Doktor Aleksandrę Głębicką-Kręcigłowa: padaczka, zespoły otępienne, bóle głowy, stwardnienie rozsiane, tężyczka, neuropatie, zawroty głowy, dyskopatia i inne choroby kręgosłupa, udar mózgu, choroba Parkinsona, choroba Alzheimera oraz choroby naczyniowe centralnego układu nerwowego.

Pacjenci o Pani Doktor:

„Bardzo profesjonalna, sympatyczna i kompetentna pani doktor. Jest bardzo zaangażowana w zdrowie pacjenta. Serdecznie polecam”

„(…) Dostałam duże wsparcie ze strony Pani Doktor i wiem, że znajduję się pod wspaniałą opieką. Diagnoza została postawiona szybko i sprawnie co umożliwiło podjęcie dalszych kroków. Z czystym sercem mogą polecić Panią Doktor, to prawdziwy lekarz z powołania!”